SÖZLEŞMELİ PERSONEL BAŞVURU SONUÇLARI (11.08.2022)

11.08.2022 tarihli ilana başvuruda bulunan adayların KPSS puan sıralamasına göre sonuçları aşağıda belirtilmiştir.

Asıl olarak alınmaya hak kazanan adayların aşağıda belirtilen belgeleri 19.09.2022 mesai bitimine kadar Trakya Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Balkan Yerleşkesi EDİRNE adresine posta veya kargo ile (eksiksiz olarak) göndermeleri veya elden teslim etmeleri gerekmektedir. Posta yolu ile yapılacak evrak gönderimlerinde postada gecikme olması halinde Rektörlüğümüz sorumluluk kabul etmeyecektir.

Asıl kazananlardan süresi içerisinde istenilen belgeleri tamamlayarak teslim etmeyen veya aranan şartları taşımadığı sonradan tespit edilenlerin yerine yedek adaylar sırası ile çağırılacaktır.

Bu ilan (duyuru) tebliğ mahiyetinde olup, ilgililere ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

* Güvenlik Görevlisi pozisyonuna alınmaya hak kazanan asil adayların boy ve kilo ölçümlerinin yapılacağı tarih daha sonra belirlenerek duyurulacaktır.

* Eczacılık pozisyonuna başvuran adaylardan KPSS puan şartı aranmadığı için adaylar daha sonra belirlenecek bir tarihte sınava alınacaktır.


İSTENİLEN BELGELER

1)Diploma (Çıkış Belgesi) aslı veya noter onaylı sureti veya  öğrenim belgesi e- devlet çıktısı ile birlikte Diploma (Çıkış Belgesi) fotokopisi,

2)2 adet fotoğraf

3)Adli Sicil Kayıt belgesi (“resmi kuruma verilmek üzere” e-devlet çıktısı geçerlidir )

4)Erkek adaylar için askerlik durum belgesi (e-devlet çıktısı geçerlidir)

5)Yerleştiği pozisyon için ilan başvuru şartlarında yer alan sertifika, çalışma ve tecrübeye ilişkin belgelerin asılları,

6)Sözleşmeli Personel beyan formu.   (https://pdb.trakya.edu.tr/ formlar kısmında yer alan beyan formunun doldurularak imzalandıktan sonra başvuru evrakları ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.)

SÖZLEŞMELİ PERSONEL BAŞVURU SONUÇLARI

Bu içerik 02.09.2022 tarihinde yayınlandı ve toplam 19503 kez okundu.